AKTUALITY

POZVÁNKA NA GREEN FILMING WORKSHOP 30. 3. - 2. 4. 2020

GREEN FILMING WORKSHOP

Čtyřdenní intenzivní seminář na téma management udržitelnosti ve filmové produkci je primárně určený pro producenty, vedoucí výroby, asistenty produkce, režiséry a ostatní štábové profese, kteří se zajímají o filmovou výrobu šetrnou ke klimatu a chtějí ji aplikovat i v praxi. V rámci semináře se do hloubky proberou různé aspekty televizní a filmové produkce ve vztahu k ekologii: energie, osvětlení, doprava, scénografie, catering, stavba, produkce, uhlíková stopa, ekologické plánovaní výroby a vývoj včetně praktických ukázek. Po absolvovaní semináře a následném využití poznatků v praxi bude možné absolvovat přeškolení na eko-konzultanta.  Seminář i školení bude vedené expertem a konzultantem pro trvalou udržitelnost s dlouholetou praxí Philipem Gassmannem z Mnichova.

Philip Gassmann
Filmař a eko-konzultant. Vystudoval film v Paříži a pracoval na mnohých divadelních, filmových a TV projektech. Od roku 2014 organizuje workshopy na téma trvalé udržitelnosti ve filmové produkci pro filmové fondy, filmové školy, producenty a politiky. Philip Gassmann vyvinul první německý učební plán pro ekologické konzultanty ve filmovém a televizním průmyslu.

Termín: 30.3. – 2.4.2020
Účastnický poplatek: 100 EUR / 4 dny školení
Město: Bratislava, Slovensko
Jazyk: angličtina
Uzávěrka přihlašování: 20.3.2020 na office@filmcommission.sk
Organizují: Slovenský audiovizuální fond / Slovenská filmová agentura, Creative Europe Desk SR a ČR, Asociace producentů v audiovizi (APA) 

<<< ZPĚT